WESPRZYJ

Jeżeli podoba Ci się to, co robimy – serdecznie zapraszamy do wsparcia naszych działań. Dzięki temu będziemy mogli zrobić więcej. W tym momencie naszym priorytetem jest INSPIRATORNIK PERMAKULTUROWY – miejsce warsztatów permakulturowych, niestandardowych wydarzeń, ekoinicjatyw. Chcemy stworzyć miejsce testowania ekotechnologii i wdrażania rozwiązań służących człowiekowi, chcemy pokazać jak uprawiać ogród na słabej ziemi, jak radzić sobie z problemem suszy, jak wykorzystywać lokalne zasoby. Chcemy równiez naszymi zasobami oraz umiejętnościami dzielić się z innymi. A naszym największym marzeniem jest uruchomienie FUNDUSZU, który umożliwi organizację OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU GRANTOWEGO, w ramach którego będziemy mogli przeznaczać środki na powstawanie ogrodów permakulturowych.

PATRONITE

Cyklicznie wspieraj naszą działalność. Dzięki takim osobom – możemy rozwinąć nasze skrzydła – działać skuteczniej, robić więcej, być coraz bardziej niezależni. Wsparcie cykliczne to dostęp do unikalnych materiałów – ekologicznych inspiracji, które dedykujemy tylko naszym patronom, niezależnie od wpłacanej kwoty. 

SZYBKA WPŁATA

Kilka szybkich kliknięć i można nas jednorazowo wesprzeć podaną kwotą:) DZIĘKUJEMY!!!!

PRZELEW NA KONTO

Możesz nas wesprzeć również przelewając środki bezpośrednio na konto Fundacji:

FUNDACJA ŻYWA PRZESTRZEŃ

mbank: 19 1140 2004 0000 3102 8214 7073

1,5% PODATKU

DZIĘKUJEMY!!

Na co dzień spotykamy się z ogromną życzliwością odbiorców naszych działań, za co BARDZO DZIĘKUJEMY! To jest najważniejsze, że możemy z pasją i miłością do świata realizować naszą misję. I nie ma nic piękniejszego jak współdziałanie z czystą intecją wspierania się nawzajem.